czwartek, 1 września 2016

Nowości w ofercie na nowy rok numerologiczny!

Dzisiaj mieliśmy obrączkowe zaćmienie Słońca, bardzo przykre, że w Polsce nie mieliśmy szansy go zobaczyć. Niestety, na tego typu zjawisko w Polsce przyjdzie nam poczekać jeszcze kilkadziesiąt lat. Nic jednak straconego! Mimo wszystko zaćmienie działa na nas - zwiększa przede wszystkim naszą emocjonalność.

To cudowny dzień na rytuały, ponieważ są silniejsze, nasze emocje także... Pod tym względem musimy być wyjątkowo ostrożni, sama po sobie widzę - zdenerwowana jestem, ponieważ zaspałam. Z jednej strony w romantycznych związkach zapowiada się piękny dzień, z drugiej zaś polecam ostrożność i policzenie do dziesięciu zanim cokolwiek zrobimy.

Czy to nie cudowne, że właśnie dziś otrzymałam rzeczy do przygotowania dla Was Buteleczek Wiedźmy oraz kwarcu różowego? Emocje to energia, więc te egzemplarze dziś przygotowane podczas rytuału będą miały szczególną moc!


Śliczne są, prawda? A w dodatku magiczne! Póki co mam na stanie tylko 5 Buteleczek, które są przeznaczone dla wyjątkowych osób - malutki rozmiar sprawia, że bez problemu wrzucimy je do portfela, albo schowamy w dyskretne miejsce, by mieć przy sobie tą odrobinę magii. Przed wysyłką pieczętuję je, by dotarły do Was, Najdrożsi, całe. Do wykonania użyłam ziół stosowanych od wieków w magii miłosnej, ukierunkowane są więc na osoby, które chcą naprawić swój związek, przyciągnąć uwagę osoby, w której się kochamy albo poznać kogoś na resztę życia.
Uwaga!!! Działanie Buteleczek jest bardzo mocne!
Koszt: 35zł plus 8zł wysyłka

Kwarc różowy ma szerokie zastosowanie, postanowiłam wprowadzić go właśnie w tej formie, żeby uzdrawia łatwo serce, pobudzał nas do przeżywania pozytywnych emocji, bezinteresownej miłości. Nie działa tylko jednostronnie! Przede wszystkim przyciąga do nas pozytywnych ludzi, zdarzenia, jego łagodne, ale zdecydowane działanie poprawia nasz nastrój. Łatwiej nawiązujemy nowe znajomości, a także wprowadza czułość do naszego związku. Jeśli jesteśmy sami z pewnością ułatwi nam znalezienie partnera.
Koszt: 25zł plus 8zł wysyłka

2 komentarze:

  1. Bardzo dziękuję za pomoc Emmo, teraz już wszystko w porządku. Polecam wszystkim tą Wróżkę, w końcu mamy prawdziwego doradcę duchowego.

    OdpowiedzUsuń

Najdrożsi moi, jeśli chcecie o coś zapytać, coś zasugerować, albo po prostu skomentować, to co napisałam - nie wahajcie się :)