Karty

Jeśli potrzebujesz prognozy, nie wahaj się ani chwili - masz przed sobą stronę profesjonalistki, dla której dywinacja stanowi prawdziwą pasję. Uczyłam się od wczesnego dzieciństwa rozumieć świat, ludzi, a także symbole, którymi komunikuje się z nami Wszechświat. Korzystam aktualnie z trzech sposobów, by poznać Twoją przyszłość - nie bez powodu! Chcę by wróżba wykonana dla Ciebie była możliwie najdokładniejsza, dlatego daję Ci wybór.

TAROT


Korzystam z przepięknych, niezwykle kobiecych i zmysłowych kart tarota - Sensual Wicca Tarot. Charakteryzują się tym, że niezwykle dobrze oddają uczucia, myśli. Najlepsze są do spraw typowo międzyludzkich, dobrze także analizują aktualną sytuację. Jak żadne inne są w stanie zrozumieć pragnienia Twojego serca, potrzeby - i wraz ze mną są w stanie doradzić Ci jak osiągnąć to, o czym śnisz... Pytaj śmiało o rodzinę, osoby Ci bliskie, sprawy uczuciowe, co myśli dana osoba (niekoniecznie związana uczuciowo), sprawy z przeszłości, które nie zostały wyjaśnione, a także wszystko to, co przyjdzie Ci do głowy.

KARTY ARCHANIOŁA RAFAELA


Ich niewątpliwym plusem jest to, że... nie trzeba do nich zadawać żadnych pytań. Jako, że poprzez nie dostajemy informacje od samego archanioła Rafaela - wystarczy, że poprosimy, a on sam zakomunikuje nam prosto i wyraźnie, co należy zmienić w naszym życiu, by stało się lepsze, pełniejsze, szczęśliwsze. Jako wzór Anioła Stróża otoczy Cię opieką i podsunie najlepsze rozwiązania. Jako Anioł Lekarz doradzi także, co należy zrobić, jak zadbać o Twój organizm. Pamiętaj, zarówno on jak i inne anioły tylko czekają na to, byś odważył się wyciągnąć do nich dłoń.


KRYSZTAŁOWA KULA


Wydawało Ci się, że czarownice tylko w bajkach wróżą z kryształowej lub szklanej kuli? A jednak nie! Mam dla Ciebie niespodziankę - od pewnego czasu w poradach posiłkuję się także kulą. Nie pokazuje mi ona typowo symboli, tylko zdarzenia, czasami ich urywki. Dlatego jeśli pilnie potrzebujesz porady, chcesz dowiedzieć się czegoś naprawdę konkretnego - pytaj mnie o kulę. Porada ta jest czasochłonna, ale dokładna. Polecam ją wszystkim. W przeciwieństwie do Tarota nie odsłania wszystkiego, ale zdarzenia - owszem. Wspólnymi siłami dowiemy się więc wszystkiego!

MAIL: emma_cole@gazeta.pl
TEL: +48665514786

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Najdrożsi moi, jeśli chcecie o coś zapytać, coś zasugerować, albo po prostu skomentować, to co napisałam - nie wahajcie się :)