Darmo

Zapraszam wszystkich do darmowego uczestniczenia w modlitwach - będą odbywały się co miesiąc, zawsze podczas pełni księżyca. Przeznaczone są dla osób cierpiących z powodu miłości. Jeśli jesteś w potrzebie i chcesz uczestniczyć w naszych wspólnych modlitwach, wystarczy, że napiszesz do mnie wiadomość na mail: Emma_cole@gazeta.pl a w temacie wpisać INTENCJA.


Udział jest całkowicie darmowy, jednak jeśli chcesz podziękować za mój czas zawsze możesz dokonać przelewu. Wtedy wystarczy zaznaczyć w tytule, ze uczestniczysz w modlitwie. Pieniądze przelane przez Ciebie zostaną przeznaczone na zakup świec, olejów, ziół niezbędnych do kolejnych edycji modlitw.

Dlaczego zdecydowałam się na tą formę pomocy dla osób potrzebujących? Głównym powodem jest to, że widzę, ile osób nieszczęśliwie zakochanych nas otacza, dodatkowo prosząc nie tylko Archanioła Haniela, ale i Rafaela pragnę pomóc uzdrowić związki, które już istnieją. Jeśli ktoś nie obdarza nas uczuciem - nie zmusimy go modlitwą by wrócił, ale otworzymy z pomocą Archaniołów serce tej osoby na miłość.

Przy modlitwie będę korzystała z białej świecy życzeniowej, olejku uniwersalnego, szałwii białej z lawendą i ylang-ylang, kadzidła różanego oraz o zapachu miary. Modlitwy niezbędne do uczestnictwa znajdziecie niebawem na tej podstronie - jeśli nie posiadasz partnera, korzystaj z wersji bez nawiasów. Każda osoba uczestnicząca jest proszona o zakup pojedynczej, białej świecy, obowiązkowo z wosku pszczelego.

Modlitwy:


Archaniele Miłości, przenajświętszy Hanielu! Proszę Cię, staw się na moje wezwanie, bo moje serce pragnie miłości! Postaw na mojej drodze istotę (imię), która da mi głębokie uczucie i którą ja pokocham całą/całym sobą. Pozwól nam zaznać niekończącej się miłości, euforii i szczęścia, które wypełni nasze serca i dusze. Niech nasza miłość stanie się podobną do tej, którą obdarza nas Bóg i niech nigdy w naszych życiach nie pojawi się zło, które mogłoby wpłynąć na nasze uczucie destrukcyjnie! Natchnij nasze usta, by mówiły słowami miłości, serca aby biły zgodnie w jednym rytmie, umysł, byśmy doceniali naszego partnera i umieli mu to okazywać na każdym kroku. Niech poprzez nasze czyny względem siebie i bliźnich naszych przemawia sam Bóg i razem z Tobą, Hanielu, da nam możliwość rozwijania się poprzez miłość. Amen.Archaniele Rafaelu, proszę Cię o pomoc i wsparcie. Przenajświętszy aniele, racz wejrzeć na mnie (i na mojego partnera) łaskawym okiem i wraz z resztą aniołów otoczu swoim zielonym, uzdrowicielskim światłem. Usycham z tęsknoty, więc ukój moje serce. Spraw, abym mogła akceptować wady moje (i partnera), bym (byśmy) pracowała nad moją relacją z nim, abym dla niego stała się lepsza, a on dbał o mnie i moje uczucia, tak jak i ja dbam o jego myśli. Naucz mnie przyjmować wsparcie od mojego partnera i wraz z nim cieszyła się życiem. Uzdrów nas od niesnasek, destrukcyjnej zazdrości. Spraw byśmy mogli w spokoju cieszyć się codzienną bliskością. O to prosimy Ciebie, Archaniele Rafaelu. Amen. 

Modlitwy będą odbywały się w godzinach 21.00-22.00
Kontaktować proszę się poprzez mail: emma_cole@gazeta.pl
MODLITWY DLA MIŁOŚCI cz. I - 16.09.2016 ---> relacja z modlitw, kliknij TU
MODLITWY DLA MIŁOŚCI cz. II - 16.10.2016 ---> relacja z modlitw, kliknij TU
MODLITWY DLA MIŁOŚCI cz. III - 14.11.2016

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Najdrożsi moi, jeśli chcecie o coś zapytać, coś zasugerować, albo po prostu skomentować, to co napisałam - nie wahajcie się :)