poniedziałek, 12 września 2016

Magiczna poczta I

Kochani moi, zaczynamy dziś kolejny cykl - od tej pory będziecie mogli na łamach tej oto strony podzielić się wrażeniami z uroków, wróżb, seansów osobistych czy oczyszczeń. Wszystko zależy od Was, dwa razy w miesiącu, zawsze 12 i 24 będę publikowała wybrane listy od Was. Maile mają zachowaną oryginalną pisownię. 


Pisze Ewa P. 

DROGA EMMO 
PEWNIE MNIE JUŻ PANI NIE PAMIĘTA, ALE ZMIENIŁA PANI MOJE ŻYCIE NA LEPSZE. OSTATNI KONTAKT MIAŁYŚMY NA POCZĄTKU 2016, WTEDY ROZSTAŁ SIĘ ZE MNĄ MÓJ PARTNER.) BYŁ MIŁOŚCIĄ MOJEGO ŻYCIA, A PO DWÓCH LATACH WSPÓLNYCH MNIE ZOSTAWIŁ. 
MIALAM DEPRESJĘ I LECZYŁAM SIĘ, ALE NIE POMOGŁO, WTEDY NA JAKIEJŚ STRONIE TRAFILAM NA OPINIĘ O PANI I WTEDY NAPISAŁAM. 
KOCHALAM GO CIĄGLE I NIE MOGŁAM PRZESTAĆ, MIMO RAD W GRE NIE WCHODZIŁO ZAPOMNIENIE. ZDECYDOWAŁAM SIĘ NA RYTUAŁ, CHOC W SUMIE TO JA JJESTEM NIEPRAKTYKUJĄCĄ KATOLICZKĄ I NIE WIERZĘ W CZARY A MIMO TO KOCHANA EMMA COLE MI POMOGŁA. 
RYTUAŁ MIALAM POD KONIEC LUTEGO, A JUŻ W CZERWCU MÓJ UKOCHANY WRÓCIŁ. I SAMO TO JEST NIEZWYKŁE, ALE NA KOLANA RZUCIŁO MNIE TO, ŻE JEST WIERNY!!! WCZEŚNIEJ CO CHWILĘ ŁAPAŁAM GO NA ZDRADZIE, TŁUMACZYŁ, ŻE TAK JUŻ MA, A TU NIESPODZIANKA. 
ZMIENIŁAM ZDANIE NA TEMAT MAGII I WRÓŻEK, A PANI EMMIE TO CHYBA NIGDY SIE DO KOŃCA NIE ODWDZIĘCZĘ. DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA PANI I OBY DALEJ ANIOLY PANIĄ WSPIERAŁY TAK JAK DO TEJ PORY. 

2 komentarze:

  1. PANI EMMO.TO CO PANI ROBI JEST NAPRAWDE NIESAMOWITE.NIE CZESTO SIE SPOTYKA TAK ZAANGAZOWANYCH LUDZI KTORZY CHCA DAC TYLE DOBRA INNYM CO PANI.JEST PANI NIE TYLKO WSPANIALA KOBIETA ALE ELIKSIREM UKOJENIA BOLU.NIE TRZEBA KORZYSTAC Z MAGI.WYSTARCZY ZE JEST Z PANIA KONTAKT,ZE ZAWSZE JEST PANI DYSPOZYCYJNA I GOTOWA NA PODNIESIENIE NA DUCHU.WAZNE JEST ZE MOZNA NA PANI POLEGAC.NIECH PANI ANIOL DODAJE PANI SIL MOCY I JESZCZE WIEKSZEGO SERCA.NIECH WSPOMAGA PANIA JESZCZE MOCNIEJ SWOJA MOCA.CZEGO ZYCZE Z CALEGO SERCA.POWODZENIA W DALSZEJ PRACY.DZIEKUJE.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo, bardzo Pani dziękuję za ciepłe słowa, one bardzo wiele dla mnie znaczą :) Życzę spełnienia wszystkich marzeń! No i proszę trzymać mocno kciuki, żeby dalej wszystko ładnie się udawało, bo wielu ludzi liczy na moją pomoc <3

      Usuń

Najdrożsi moi, jeśli chcecie o coś zapytać, coś zasugerować, albo po prostu skomentować, to co napisałam - nie wahajcie się :)