poniedziałek, 22 sierpnia 2016

Czego nie powie Ci wróżka?

Od pewnego czasu obserwuję i wyciągam wnioski - mimo iż zawsze staram się pomagać i wkładam w to masę energii, to błędne przekonania wpajane przez fałszywych wróżbitów i rytualistów wyrządzają szkodę zarówno prawdziwym ezoterykom jak i ich klientom. W związku z tym postanowiłam sprostować kilka spraw: 


Żaden wróżbita nie powie Ci o dacie i sposobie Twojej śmierci, ponieważ jest to warunkowanie złego losu. Wielu ludzi ma tendencję do odrzucania pozytywnych informacji, natomiast te negatywne podsyca i rozpamiętuje, nikt z nas nie chce aby osoba wmówiła sobie, że umrze w danej dacie i dany sposób. Wszelkie negatywne warunkowanie jest niewskazane, ponieważ szkodzi człowiekowi. Wróżbita może Cię ostrzec, ale nie straszyć. 


Nie ma jednej jedynej przyszłości - inaczej każdy z nas po jednej wróżbie miałby wgląd w całe życie. Są rzeczy w naszych życiach, które muszą się wydarzyć, ponieważ one zostały nam przeznaczone - właśnie one czynią nas takimi, a nie innymi, kształtują nas. Inne rzeczy oglądamy z perspektywy DNIA DZISIEJSZEGO, mogą ulec zmianie za tydzień, dwa albo miesiąc czy też rok.Nie ukrywajmy, dużo też zależy od nas i od naszego działania. Jeżeli liczymy, że dostaniemy super pracę, a liczymy, że pracodawca sam do nas przyjdzie z ofertą... Cóż, zderzenie z rzeczywistością będzie bolesne.  Nie podamy Ci liczb Lotto. To byłoby nieuczciwe wobec innych ludzi, a gdybyśmy podawali wszystkim, to nikt by nie wygrał. Wyższe siły pilnują sprawiedliwości. Poza tym marnowanie zdolności danych przez siły wyższe na zysk tego typu byłoby naprawdę niegodne. 

Rytual nie jest sposobem na rozwiązanie wszystkich Twoich problemów. Poza tym to nie jest machnięcie różdżką, a proces, który troszkę trwa. Rytuał ma Ci pomóc, ale nie zrobi wszystkiego za Ciebie.

Rytuał nie bierze się z powietrza, ceny są adekwatne do jakości. Nie wierz nigdy, że ktoś Ci zrobi rytuał za darmo - same zioła kosztują, paczka suszonych ziół to ok 5-10zł, a najczęściej wykorzystuje się kilka rodzajów. Szałwia biała kosztuje za pęczek ok 20-50zł. Świece z reguły kupuje się z wosku pszczelego, muszą być barwione całościowo. Koszt? Mniej więcej 3-15zł sztuka, a świeca w kształcie kochanków to ok 50zł, a to tylko wierzchołek góry lodowej. Nadal uważasz, że ktoś zrobi Ci to za darmo?

Nie istnieje biała i czarna magia, to tylko pojęcia, które ułatwiają zrozumienie laikom. Czarna magia to ta, która ma za zadanie spętać wolę, czyli pozbawić jej lub ograniczyć. Często jest tak, że podczas czarnej magii wyzwane są byty demoniczne, natomiast biała magia opiera się na przyciąganiu pozytywnych zdarzeń, emocji, itd.

Voodoo to nie jest tylko czarna magia i laleczki, które znamy z filmów. To także masa tzw Loa, czyli bóstw, masa rytuałów... Różnica polega na tym, że w voodoo opętanie bywa pożądane, wtedy staje się "koniem" dla bóstwa. W zależności od sposobu poruszania się itp można rozpoznać jakie bóstwo wzięło kapłana w posiadanie.

Rytuał nie zadziała dzień po zrobieniu, tydzień po - bardzo rzadko, ale sie zdarza. Najczęściej pierwsze efekty można zaobserwować po około 2-4tygodniach, natomiast rytuał dojrzewa w zależności od rodzaju od 3 do 6 miesięcy. Niestety, nie ma tu reguły. Czasem da się mniej więcej przewidzieć na podstawie stopnia trudności sprawy.

Każdy w miarę ogarnięty mag najpierw wykona oczyszczenie, a dopiero później zrobi rytuał. Tak na wszelki wypadek - to jedynie może pomóc, a z pewnością nie zaszkodzi w takim przypadku.

Oczyszczenie nie jest lekiem, może pomóc, ale nie ze zastąpi lekarza. Zioła mogą być także świetnym wsparciem dla terapii konwencjonalnych.  Nie popadajmy w skrajności.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Najdrożsi moi, jeśli chcecie o coś zapytać, coś zasugerować, albo po prostu skomentować, to co napisałam - nie wahajcie się :)